
Карповая раскладушка Ground Contact с чехлом / Походная кровать с чехлом для туризма
5 399 ₴
4 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: Короповая
Розкладачка Ground Contact - це 6-и ніжне, ліжко яке ідеально підійде для похідних умов і ночівель на природі. Її можна встановити в горизонтальному положенні на нерівній поверхні, підлаштувавши кожну з шести ніжок окремо, регулюється нахил спинки. Потужна конструкція коропової розкладачки розрахована на велике навантаження, завдяки тканинному натягу, не буде провисати з часом, можна посилити натяг за допомогою спеціальних резинок. Велике ліжко-розкладачка виконана з високоякісного матеріалу. Тканина практична, не вигоряє на сонці, вологонепроникний, легко миється. Секція для ніг має спеціальну вставку зі здатністю відштовхувати бруд і воду, але все ж, якщо вам вдасться її забруднити, то ви легко зможете видалити бруд з даної ділянки. Матрац з наповнювачем із піни створить вам ідеальні умови для комфортного відпочинку. Розкладачка-ліжко Ground Contact легко трансформується в крісло. Дуже зручне і надійне спальне місце або крісло для відпочинку на природі. Має кишеню для зберігання мобільного телефону. М'яка подушка в підголівнику додасть зручність під час відпочинку і позбавить від необхідності брати з собою зайві речі. Комплектується чохлом для зручного транспортування.
Характеристики:
- каркас: сталь, алюміній;
- чохол в комплекті;
- тканина: PVC 600 D;
- товщина наповнювача: 2 см, наповнювач подушки -4см;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений, чорний, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 31-48х195,5х72,5 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 73х21х83 см (ВхГхШ);
- вага: 9,2 кг;
- навантаження: 160 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Материал каркаса раскладушки | Комбинация алюминиевого сплава и стали |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Высота | 480 мм |
| Вес | 9.2 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 730 мм |
| Длина в сложенном виде | 830 мм |
| Ширина в сложенном виде | 210 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 4 999 ₴









