
Карповая раскладушка Ranger Campfeuer с чехлом / Походная кровать с чехлом для туризма
6 299 ₴
5 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: Campfeuer
Розкладачка Campfeuer - це 6-и ніжне повноцінне ліжко.
Міцна конструкція коропової розкладачки розрахована на велике навантаження, завдяки гумовим резинкам натягу, не буде провисати з часом тканина. Велике ліжко-розкладачка виконане з високоякісного матеріалу.
Тканина практична, не вигоряє на сонці, вологонепроникна, легко миється. По краю ліжка розташовані кишені для дрібних речей. Матрац з наповнювачем з піни створить вам ідеальні умови для комфортного відпочинку. Вбудована подушка зробить відпочинок краще та зручніше, не має необхідності окремо брати з собою.
Характеристики:
- каркас: металева труба 22 мм, алюміній;
- тканина: PVC 600 D;
- товщина наповнювача: 2 см;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений, чорний, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 30-40х200х85 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 82х28х70 см (ВхГхШ);
- вага: 11,5 кг;
- навантаження: 150 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Материал каркаса раскладушки | Комбинация алюминиевого сплава и стали |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 11.5 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 820 мм |
| Длина в сложенном виде | 700 мм |
| Ширина в сложенном виде | 220 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 5 999 ₴








